Başlat - Start

Amandanın Sex Günlügü Türkçe Altyazılı Erotik Film İzle

0 views

Amandanın Sex Günlügü Türkçe Altyazılı Erotik Film İzle “Millet, bu Amanda,” diye haykırdı, “hayatımın aşkı.” Amanda görülmesi ihtiyaç duyulan bir şeydi. Genç bulunduğunu derhal anladım. Utangaç görünüyordu ve erotik film izle babam takdim ederken hepimize yarım el salladı. Kısa boyluydu. Bir ihtimal benim boyum. Fakat nalet olsun onun kıvrımları vardı. Siyah saçları uzun, kıvırcıktı ve bir orman kadar kalınca görünüyordu. Bir ihtimal babam düzmece bir halde omzuma yumruk attığı için uzun uzun baktım.
“Onu daha 3 hafta ilkin aldım. V8 gücü. İstersem lastikleri blokta döndürebilirim. ”

Amanda, Katie ve ben merhaba demek için yanına gelirken, babam acayip bir kucaklama için anneme doğru ilerledi.

Katie ve ben Amanda’nın çantaları almasına yardım ederken, babam büyükbabama sert hisler duymadan gidip konuşuyordu ve bu hepimiz için en iyisiydi ve yaşam devam ediyor. Büyükannem ve büyükbabama kıyasla oldukca fazla bagajları vardı. Katie ve Amanda 1’er gezi ederken ben 2 seyahat yapmak zorunda kaldım. İkinci yolculuktan sonrasında nefesimi düzene sokmak için yatağın kenarına oturdum.

Katie bizim için odandan vazgeçtiğini söylemiş oldu. Teşekkür ederim. Üzgünüm, babana otelde kalmamız icap ettiğini söyledim.” dedi Amanda. “Ümit ederim bu seni fazla yormaz.”

Tatlı dilli ve nazik biriydi. Amandanın Sex Günlügü Türkçe Altyazılı Erotik Film İzle oldukca daha genç görünüyor ve davranıyordu.

“Mesele değil. Destek olmaktan kıvanç erotik film izle türkçe altyazılı duyarım. Esasen buralarda pek otel yok. Corpus Christi yolunda 37’ye bir tane var fakat burası köhne görünümlü gezgin tipi bir motel. Havuzları bile yok” diye duyurdum.

“Evet, baban havuzdan https://fullhderotikfilmizle.com/ bahsetmişti.” Derhal havuzu kullanacağını umdum. Onun değişimini orada görmeyi oldukca isterim.

“Hadi, sana göstereceğim.” hevesliydim. “Havlu ve kurutma makinesi ile soyunma alanı olan bir havuz evimiz var. Ben ondan 5 adım öndeydim aslına bakarsan. “İşte sana göstereceğim.”

“Tamam” Bunun yapmak ya da görmek istediği ilk şey olmadığını anlayabiliyordum fakat beni eğlendirdi.

Sürgülü mutfak kapısından çıktık ve verandanın basamaklarından aşağı indik. Çimenlerin içinde süratli adımlarla yürüdüm ve havuzun derhal yanından bilardo evinin sağ tarafına geçtim ve onun için kapıyı açtım.

“Bekle Keith, havuzu görelim” dedi Amanda,

“Evet, bir dakika sonrasında. Burası havuz evi.” Onun için ışıkları açtım ve ona turu verdim.

“Bu oldukca güzel dedi. Baban bunu kendisinin yaptığını söylemiş oldu. Bununla oldukca övünüyor. Hayal ettiğimden daha güzel.”

Tek yapmak istediğim, bavulunu açmadan ilkin yüzmesini önermekti. Yüzme eşyalarını burada bir cubbie’de tutabileceğini ve bizim yaptığımız benzer biçimde ilkin ve sonrasında değiştirebileceğini söylediğimde her şeyi anlıyordu. Derhal göze çarpmayan.

“Teşekkürler, Keith. Mükemmel bir alan.” Tek söylediği buydu.

Eve döndük ve Amanda babamı görmek için mutfağa gitti. Katie beni bodruma giden merdivenlere işaret etti.

“Onun hakkında ne düşünüyorsun?” Sesinde annemin babam hakkında konuşmasına benzeyen bir şey duydum. Kıskançlık olabileceğini düşündüm bir an.

“Bana uygun görünüyor.” Sözlerimi dikkatlice seçerek ekledim, “Bu onun suçu değil. Ona bir talih ver.”

Katie bana birazcık yan gözle baktı fakat boşver. Mayo giymek için Tuzla katındaki yeni yatak odama indim. Mutfağın derhal altında olduğumu fark ettim. Kısık sesler duyabiliyordum ve annemle babamın tartışıyor fakat seslerini kısıyor gibiydi. Inanırım münakaşanın mevzusu Amanda’ydı. Onu aklımdan çıkaramıyordum. Derhal azgındım ve bir tanesini ovmak için banyoma gittim. Bu sefer, 3 senelik iç giyim kataloglarından oluşan ucuz koleksiyonuma bakmak yerine, Amanda’nın çıplak iyi mi görüneceğini hayal ettim. Daha ilkin asla buff’ta erişkin bir karı görmemiştim, ablamın imajını kullandım fakat daha abartılı özelliklerle. İnan bana, o zamanlar hepsi bu kadardı.

Hemen sonra babam verandada barbekü yapacağımızı, içki içeceğimizi ve birazcık güleceğimizi duyurdu. Büyükannem ve büyükbabam, araç-gereç almak için mahalli bakkala gitmeyi teklif etti. Katie’yi ihtiyacımız olan her şeyin bir listesini yapmakla görevlendirdiler ve arkasından 3’ü otomobile atlayıp gittiler. Kibarca, havuzun en iyi durumda olması icap ettiğini söyleyerek gitmeyi reddettim. Bu tam olarak bir yalan değildi. Amanda’dan ayrılmak istemedim.

Onlar bakkala gittikten kısa bir süre sonrasında, Amandanın Sex Günlügü Türkçe Altyazılı Erotik Film İzle vden çıktığında havuzun kenarında bir hortum sarıyordum. Bana doğru yürüdü. Kırmızı bir tişört ve beyaz kot şort giymişti. Bacakları bronzdu ve yalınayaktı. Saçlarını arkaya at kuyruğu yapmış oldu, bana gülümsediğinde derhal kayboldum.

“Keith, havuz mükemmel görünüyor.”

“Teşekkürler, bunun için oldukca süre harcıyorum. Atlamak ister misin?” Neredeyse yalvaracaktım.

“Yaparım” dedi, “takımım aslına bakarsan üzerimde.”

Merdivene doğru yürüyene ve gömleğini başının üstüne çekene kadar hayal kırıklığına uğradım. Göğüslerinin BÜYÜK bulunduğunu derhal anlayabiliyordum. Mayosuyla annemden daha büyük benzer biçimde. Sonrasında öne doğru bir adım attı, beli büküldü ve yumuşak, akıcı bir hareketle şortu aşağı kaydırdı ve içinden çıktı. Ekip elbisesi tek parçaydı ve daha açık yeşildi. Kalçalarında, annemi ve kız kardeşimi görmeye alışık olduğumdan daha yükseğe kesilmişti ve ön tarafı da daha da aşağı inmişti. Gösteriş için bolca göğüs dekoltesi vardı. üşüyordum.

Yavaşça merdivenlerden aşağı inerken bana baktı. “Su oldukca güzel!” Haykırdı. “İçeri gelmek ister misin?”

Bakışlarımı duyuru ettim. “Yiyecek yapmadan ilkin birazcık daha işim var. Bir ihtimal sonrasında.”

“Tamam, problem eğer olmazsa burada yüzeceğim?” Diye sordu.

“Evet hanımefendi, işinizi yapın.” Kulağa havalı ve pürüzsüz gelmeye çalıştım fakat sesimin birkaç kez çatladığına inanırım.

“Lütfen bana bayan Keith demeyin, yalnız 20 yaşındayım.” 20? Tanrım, benden yalnız birkaç yaş büyüktü. Fakat benim yaşımdaki kızlara asla benzemiyordu.

“Doğal, problem değil” diyebildiğim tek şey oldu. “Temizlemem ve sonrasında üstümü değiştirmem gerekiyor. Havlular kulübenin havuzlu tarafındadır. Kurutma makinesine ıslak bir şey atıp 15 dakikaya çevirin” dedim.

“Tamam teşekkürler!”

Hizmet tarafındaki kulübeye yavaşça geri dönmeden ilkin, bulutlara bakarak sırtüstü süzülerek birkaç dakika daha bekledim. Kapıyı içeriden kapatıp kilitledim. Işığı kapattım ve iç duvara gittim. Deliğin yanında birazcık yer açmıştım. Derme çatma bir oturma seçeneği için bir kovayı baş aşağı yerleştirmiştim ve eğer hareket etmem gerekirse yoluma çıkabilecek her şeyi temizledim. Şortumu ayak bileklerimden aşağı kaydırıp koltuğa otururken nefesimi yavaşlatmaya çalıştım.

Saatler benzer biçimde gelen süreç yavaş ve sessiz geçti. Ona ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Eve girmesinden, boğulmasından ya da beni kulübeye girerken görmesinden ve annemle babamın dışarıda babamın kemeriyle bekliyor olmasından korktum. Sonrasında oldu. Ansızın delik ışıkla doldu. Girişteki kurutucunun tarafındaki ufak raftan temiz bir havlu çıkarışını izledim. Saçları ıslaktı ve sırtına yapışmıştı. Ekip elbisesi ona ikinci bir deri benzer biçimde yapışmıştı. Meme uçlarını seçebiliyordum. Asla olmadığım kadar serttim.

Amanda havluyu göğsünün derhal üstünden etrafına sardı ve sonrasında ikinci bir havlu aldı ve başının etrafına deli bir mekanizmaya soktu, ikisi de saçlarını çekti ve sonrasında kafasına kilitledi. Sıraya çıktı ve şortunu ve tişörtünü üzerine attı. Yavaşça alt havluyu göğsünden çıkardı ve sehpanın üstüne bıraktı. Küplerin karşısına oturdu. Onu taraftan gördüm ve o göğüslere kilitlendim. Yavaşça bir kolunu, sonrasında ötekini elbisenin askılarının altından büktü ve üst kısmını yavaşça orta kısmına indirdi. Göğüsleri o denli sıkıydı ki hareket bile etmiyorlardı. Daha ilkin asla görmediğim büyük areolaları vardı ve meme uçları koyu renkli ve sivriydi. Göğüslerinin üzerine oturdular ve işaret ettiler. Başka bir havlu aldı ve göğsünü kurulamaya başladı. Yavaşça aletime masaj yapıyordum ve elimden geldiğince uzun sürmeye çalışıyordum. Boşalmamak için birkaç kez durmak zorunda kaldım. Sonrasında ayağa kalktı ve talih eseri bana doğru döndü ve elbisesini indirdi. Bush’u asla bu şekilde görmemiştim. Derin siyahtım, kıvırcıktım, parlıyordum. Aşağıda onu kedi dudaklarını gördüm. Benzini biten bir otomobil benzer biçimde titriyordum. Orgazm ayak parmaklarımda başladı ve beni vurdu. Her şeye cum püskürttüm. Neredeyse bayılacaktım ve kamburlaştım. Oldukca mutluydum. Vücudumdaki tüm tüyleri hissedebiliyordum. Orgazm ayak parmaklarımda başladı ve beni vurdu. Her şeye cum püskürttüm. Neredeyse bayılacaktım ve kamburlaştım. Oldukca mutluydum. Vücudumdaki tüm tüyleri hissedebiliyordum. Orgazm ayak parmaklarımda başladı ve beni vurdu. Her şeye cum püskürttüm. Neredeyse bayılacaktım ve kamburlaştım. Oldukca mutluydum. Vücudumdaki tüm tüyleri hissedebiliyordum.

Kendimi toparladığımda deliğe döndüğümde, havluyla Amandanın Sex Günlügü Türkçe Altyazılı Erotik Film İzle takımını kurutucuya attığını gördüm. Giyinmişti. Amanda kurutucuyu çalıştırdı ve kapıyı açtı, ışığı kapattı ve gitti. Orada nefes nefese oturdum. O taraf oldukca sıcaktı. Bitmiş tarafta bir tavan vantilatörü ve bazı pencereler vardı fakat bu tarafta yoktu ve ansızın sıcaklığın farkına vardım ve yarı çıplak vücudum ter ve cum ile sırılsıklam oldu. Bunun için bir düzeltme üstünde çalışmam ve ayrıldığımda kıyımın temiz olduğundan güvenli olmam gerekiyordu.