Başlat - Start

Anthonynin Başrolünde Oynadıgı İtalyan Erotik Filimleri İzle

0 views

Anthonynin Başrolünde Oynadıgı İtalyan Erotik Filimleri İzle Anthony uyandığında inledi, görmüş olduğu rüyanın son kalıntılarına tutunmaya çalıştı. Rüyada, Jenna ve başka bir kadının birbirlerinin bedenlerini derinlemesine incelemesini izlemişti. Öteki hanım ona Kate’i hatırlatmıştı, onu becerdikten sonrasında uyuyakalmış olmasına bağladı, bu yüzden aklındaydı. Rüyada Kate yatağından kalkmış ve Jenna’yı yatağından çekmişti; Kate sonrasında o uzman dilini Jenna’nın amına birçok kez gelene kadar işkence etmek için kullanmaya başladı.

Anthony, kızının bu iyiliğe karşılık vermesini, Kate’in üstüne eğilmesini ve onun daha olgun am deliğini yiyip bitirmesini izlemişti. Kate’in çıkardığı seslere bakılırsa Jenna tam olarak ne yapacağını biliyor gibiydi. Sonrasında, iki hanım yatağa sürünürken, Kate Jenna’nın genç yakasında dilini derine kaydırırken Jenna Kate’in yüzünü gıcırdatırken, rüya kaybolup gitmişti.

Şimdi yatağında uzanırken, uzun Erotik Film İzle süredir hissetmediği kadar tazelenmiş hissediyordu, Anthony Kate’in vücudunun kendisine bastırıldığını hissetti. Onu daha yakına çekti, horozu sert kıçına sürtündüğü için canlandı. “Acayip”, diye düşündü elleri kadının göğüslerini bulup sıkıca sıkarken, “göğüsleri dün gece olduğundan daha ufak görünüyor.” “Mmm, bu iyi hissettiriyor” dedi kadınsı ses, kıçını onun sertleşen aletine yaslarken. “Benim için büyük bir uyandırma Anthonynin Başrolünde Oynadıgı İtalyan Erotik Filimleri İzle hediyen var mı baba?”

Anthony şok içinde geri çekildi ve çabucak doğruldu, yatağın tarafındaki lambaya uzandı ve açtı. Büyük bir şaşkınlıkla yatağındakinin Kate olmadığını görmüş oldu; daha ziyade, sürtündüğü Jenna’ydı. “Mesele ne baba” dedi Jenna, o da otururken onun yüzündeki ifadeyi görerek. Tamamen çıplaktı, bu yüzden çarşaf düşerken sert, şımarık göğüsleri ortaya çıktı. Anthony, kızının göğüslerine bakmadan edemedi, yanında Jenna bulunduğunu anlayamadığı için kendi kendine bağırırken bile.

“Yatağımda ne yapıyorsun?” Sonunda gözlerini Jenna’nın göğüslerinden ayırıp tamamen yataktan kalkarak söylemeyi başardı. Jenna yanıt vermeye başladı fakat babasının kaya şeklinde sert horozunu görünce durdu; gözleri büyüdü ve dudaklarını yaladı. Anası gitmeden oldukca ilkin hayalini kurduğu nesneyi nihayet gördüğünde, amının arzuyla titrediğini hissedebiliyordu.

Anthony, kızının nereye baktığını ve gözlerinde büyüyen ateşi görmüş oldu ve hızla banyoya koşarak kapıyı arkasından kilitledi. “Tüm bu dinlence fena bir fikirdi” dedi kendi kendine. “Her yerde çıplak insanoğlu görmek, varlığından asla haberdar olmadığım https://fullhderotikfilmizle.com/ bazı sapkın yönlerimi ortaya çıkardı.” Bu sözleri zihninde oluştururken bile aklına başka düşünceler geldi. Isabelle, babasının onu becerdiği için ne kadar mutlu bulunduğunu söyleyerek; Isabelle’in sıkı kapışmasının derinliklerine inip Jenna bulunduğunu hayal ederek; Jenna’nın o çocuğun yüzüne binmesi ve sonrasında onun yarağını yutması.

“Siktir”, diye düşündü iki tarafı birbiriyle savaşırken; bir yanda devamlı olduğu adam vardı, Jenna’ya iyi bir baba olan görevli bir adam; öte taraftan, sapkın bir özgürlük ve kızını kendisinin yapma arzusu vardı. Banyo kapısının ansızın vurulması onu düşüncelerinden ayırdı. “Baba, lütfen kapıyı aç ve benimle konuş” dedi Jenna, sesi yalvarırcasına doluydu ve Anthony savunmasının çöktüğünü hissetti.

Bir havlu alıp beline sardı, arkasından kapının kilidini açtı; Jenna da üzerini örterek kısa bir külot ve ona uygun bir sutyen giymişti. “Özür dilerim” dedi babasına bakarak. “Beni yanında bulmak için uyanırsan üzüleceğini düşünmemiştim.” Anthony, gerçeği kabul edip etmeyeceğinden güvenli olmadan, “Öyleki” demeye başladı, fakat her şeyi açığa çıkarmanın en iyisi olacağına karar verdi.

“Seni yatağımda bulduğuma üzülmedim” diyerek Jenna’nın şaşkınlıkla yukarı bakmasına niçin oldu. “Öyleyse niçin çıldırdın ve kendini banyoya kilitledin” diye sordu. “Bundan dolayı seni bu şekilde görmek, seni yanımda duymak hiçbir babanın kızı için Erotik Filimleri İzle hissetmemesi ihtiyaç duyulan şeyleri hissetmeme niçin oldu”, diye itiraf etti Anthony, utançla yere bakarak.

“Baba, o şeyleri hissetmeni isterim” dedi Anthony’yi sözleriyle şok ederek. “Birini istemenin ne demek bulunduğunu bildiğimden beri seni uzun süredir istiyordum. Annemin sana haiz olmasını oldukca kıskandım ve ben yapmadım. Sonrasında, o gidince, düşündüm. hamle yapardın fakat yapmadın.” Anthony duyduklarına inanamadı; Jenna’yı ilk kez görüyor gibiydi; fakat kızının yerine onu isteyen seksi bir genç hanım görmüş oldu.

“Uygun olmazdı,” diye kekeledi. “Sen oldukca gençtin.” “Eh, artık büyüdüm,” dedi Jenna, babasına bir adım yaklaşıp onu duvara yaslayarak. “Seni bu dinlence köyüne, beni görüp beni almaya karar vermeni umarak getirdim. Madem ki, bana bakıp bunu istemediğini söylemezsen, harekete geçiyorum.”

Jenna başka bir şey söylemeden iç çamaşırını çıkardı ve çıplak vücudunu babasına tamamen gösterdi. Anthony, Jenna’nın devam etmek için izin alınmış olduğu bir iniltiyi tutamadı. Havluya ulaşana kadar ellerini yavaşça vücudunda gezdirdi; sert horozunu havlu kumaştan kavradı ve sırıttı. “Oldukca büyük” dedi, “ve şimdi sonunda bunu deneyimleyeceğim.” Dizlerinin üstüne çöküp havluyu babasının vücudundan çekerek sert erkekliğini ortaya çıkardı.

Anthony derin bir zevk duyarak izledi, Jenna’nın gözleri büyürken gördüklerinden açıkça etkilendi. Sonrasında, bir elini onun şaftına sarıp horozunu okşamaya başladığında, Anthony kızının saçından bir avuç tuttu ve onu kendisine bakmaya zorladı. “İstediğinin bu Erotik Film İzle olduğuna güvenli misin?” diye sordu. “Bunu yaparsak, eskisi şeklinde olamam.” Jenna yanıt olarak öne eğildi ve sikkafasını onun dudaklarının arasına aldı.

Anthony yüksek sesle inledi, kızı aletini ağzına aldı, emdi ve sanki dünyanın en leziz lolipopuymuş şeklinde tükürdü. Jenna’nın ağzında olmanın ne kadar mükemmel hissettirdiğine inanamadı; Olanların tabu doğası, yalnızca içinden geçen aşırı zevke eklendi. Sonrasında, Jenna’nın horozunun ucu boğazına girerken birazcık tıkandığını hissettiğinde, içinde bir şey koptu. Bu, kendi belinde yarattığı kızıydı ve kelimenin tam anlamıyla dizlerinin üstüne çökmüş, onu alması ve kendisinin yapması için yalvarıyordu ve o da tam da bunu halletmeye niyetliydi.

Başının iki yanından tuttu ve Jenna’nın babasının ellerinin onu hareketsiz tuttuğunu hissedince birazcık irkilmesine niçin oldu. Bilmiş olduğu bir sonraki şey, aletinin boğazına girip çıkıyor, ağzını bir ammış şeklinde düdüklüyordu; boğazını şaftıyla her doldurduğunda inledi, taşakları çenesine tokat attı. Uzun senelerdir haiz olduğu arzular sonunda gerçeğe dönüşürken, kedisinin nabzının attığını hissedebiliyordu; neredeyse bilgili bir çaba göstermeden elini bacaklarının arasına kaydırdı ve klitorisini ovmaya başladı.

Anthony ansızın durdu, aletini kızının ağzından çekti ve gözlerinin içine bakana kadar başını yukarı kaldırdı. “Eğer benimsen, o vakit tamamen bana aitsin; bu, ben söylemedikçe amına dokunmayacaksın anlamına gelir.” Evet, baba, dedi Jenna, babası ona buyurgan bir halde konuşurken içini dolduran bir heyecanla. Anlatmaya gerek yok, babası yarağını boğazına çarparak ve ağzına saldırısını yenilerken, parmaklarını muhtaç amından derhal çekti ve ellerini arkasına koydu.

Anthony’nin bu baskın tarafın nereden geldiği hakkında hiçbir fikri yoktu; bunun muhtemelen biyolojik ve ilkel bir şey bulunduğunu düşündü, bir adamın sadece seksi bir kadının kontrolünü tamamen eline aldığında hissedebileceği bir duygu. Her ne ise, kesinlikle bundan zevk alıyordu ve Jenna da o şekilde görünüyordu. Yarağını Jenna’nın boğazına indirirken orgazmının hızla arttığını hissedebiliyordu ve yükünü onun karnına indirmeyi düşündü.

Sadece, aklına daha iyi bir düşünce ulaşınca ful hd Erotik Filimleri İzle bu düşünce çabucak değişti; dönemin başlangıcından beri adamların kadınlarını damgalamalarının bir yolu vardı ve Anthony bunun tam olarak yapmak istediği şey bulunduğunu biliyordu. Barajın içinde patladığını hissettiğinde, aletini Jenna’nın ağzından çıkardı ve şaftını sıkıca kavradı ve onu bekleyen yüzüne doğrulttu.

Jenna, babasının cum ilk sıçraması cildine sıçradığında müstehcen bir halde inledi; sıcak ve tuzlu kokuyordu ve daha ilkin bir adamın yüzüne boşalmasını asla istememiş olmasına karşın, uzun süredir hatırlayabildiğinden daha mutlu hissetti. Anthony, sikinden fışkıran ve Jenna’nın üstüne düşen jizz fışkırması sonucu inledi; bazıları ağzına geldi fakat bir çok yüzünü, göğüslerini ve saçını boyadı.

Bitirdiğinde, Anthony yarağını Jenna’nın yanağına sildi ve sonrasında kızına baktı, onun şu anda olduğundan daha güzel görünmediğini düşündü. Eğildi ve alnında temiz bir nokta bularak Jenna’yı nazikçe öptü; sonrasında onu elde etti ve yatağa fırlattı, kızdan bir luk çığlığı ve arkasından bir kıkırdama aldı. Daha ilkin asla dövülmemişti ve bunu inanılmaz derecede tahrik edici ve coşku verici buldu, bilhassa de işi babası yapmış olduğu için.

Anthony, kızının bacaklarını açtı ve aralarına diz çökerek, onun pürüzsüz amcığı şeklinde ilk yakın çekim görüntüsünü elde etti. Dudakları ıslaklıktan parlıyordu, klitorisi coşku ve uyarılmadan zonkluyordu; onun cinsiyetinin kokusu burun deliklerini doldurdu ve onu tamamen ve tamamen kendisine ilişik olma arzusuyla doldurdu. “Fakat ilkin,” diye düşündü, beklentiyle dudaklarını yalayarak, “yarattığımın tadına bakacağım.”

Babasının dili ıslak yarığına kayarken Jenna’nın boğazından yüksek bir inilti çıktı; Dili, klitorisine inmeden ve bir fiske vurmadan ilkin, duyarlı cildi alay ederek, onun sıkı yarığını yukarı ve aşağı hareket ettirdi. Bu, Jenna’yı düşüncelerin olmadığı, yalnızca devamlı zevk arzusunun olduğu bir yere gönderdi. Anthony ona bu zevki yaşatmaktan oldukca mutluydu, parmaklarıyla tomurcuğuna masaj yaparken dilini onun damlayan amının içinde ve haricinde kaydırdı. Jenna hiçbir uyarıda bulunmadan sırtını kamburlaştırdı ve kuvvetli bir orgazm onu ​​delip geçerken feryat attı; sanki tüm varlığı kuvvetli bir patlamayla patlamış şeklinde hissetti. Anthony, kızının amından akan tanrısal nektarı mutlu bir halde içti ve balının her nefis damlasının tadını çıkardı.

Vücudu sakinleşmeye başladığında, Jenna iki parmağı onun sırılsıklam deliğine kayarken babasının ağzının son aşama duyarlı klitorisini sardığını hissetti. Parmakları kedinin içine girip çıkarken, her girdiklerinde yada çıktıklarında g noktasına sürtünerek emdi ve düğmesini ısırdı. Duygular eziciydi ve başka bir orgazmın onu parçaladığını, amından patladığını hissetti.

Anthony ziyafetine devam etmek istedi, fakat yarağı gene oldukca sertti ve özgür bırakılması için yalvarıyordu; Aynı anda, Jenna çabucak ona baktı, gözleri kösnü cehennemiyle parlıyordu. “Siktir beni baba”, diye talep etti, muhtaçlığı sesini doldurdu. “Beni Erotik Filimleri İzle becer ve beni senin yap.” Kızının yayılmış bacaklarının içinde durarak daha çok dürtmeye ihtiyacı yoktu. Sert direği kızın damlayan yarasına sürtünerek kızın beklentiyle inlemesine niçin oldu.

Jenna’yı ya da kendisini daha çok bekletmek Erotik Film İzle istemeyen Anthony, sert yarağını elde etti, deliğine doğrulttu ve ileri doğru itti. Onun sıkı amı o denli kaygandı ki kolayca içeri girdi, fakat onun ne kadar sıkı bulunduğunu hissedebiliyordu. Kadifemsi amcık duvarları, yarağını bir eldiven şeklinde kavradı, sanki onu asla bırakmak istemiyormuş şeklinde. Bu gerçeklerden uzak değildi; Jenna cennetteydi, am deliğini sonuna kadar doldurmasına yol açan aleti hissediyordu. Sanki babası onu onun oyuncağı olsun diye yaratmış şeklinde içine muhteşem bir halde uyuyordu. Jenna, bilhassa şu anda, onu daha mutlu edecek bir gelecek hayal edemiyordu.

Anthony ellerini onun beline doladı ve sikinin yalnız başı onun içine girene kadar geri çekildi; sonrasında ileri doğru sertçe iterek Jenna’nın coşkusunu haykırmasına niçin oldu. Süratli ve sert bir ritme yerleşmeden ilkin bu hareketi birkaç kez tekrarladı; onun horoz yine yine Jenna’nın amına vurdu. Babası şaftını onun kedisine sıkıştırırken, o neredeyse durağan(durgun) bir orgazm durumundaydı; tılsımı sarsıldı ve kasıldı, bu da Anthony’nin neredeyse yükünü birkaç kez havaya uçurmasına niçin oldu.

Sonunda geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaştığını hissetti ve inanılmaz seksi kızına baktı, onun sırılsıklam ve istismara uğramış am deliğini şaftının çevresinde genişçe gerdi. “Yakında boşalacağım.” Diye söylemeyi başardı, ona elinden gelen her türlü uyarıyı vermeye çalıştı. Jenna ona baktı, gözleri kösnü ve açlıkla doluydu. “İçime boşal, baba”, diye inledi, vücudu titrerken o derin dalgıçlarının içine çarptı. “Sıkı, ufak am deliğimi tohumla doldur.” Sözleri Anthony’nin içindeki taşkınları kırdı; Yarağı kızının amında patlarken, devasa yükseklikte sesle ve ilkel bir uluma çıkardı. Jenna, babasının rahmini dolduran kedi duvarlarına karşı sıcak cum sıçramasını hissettiğinde zevkle haykırdı. Anthony’nin sert horoz çevresinde sızana kadar onun tuzlu jizz atağının arkasından atak, onun içinde derin vurdu.

Kuvvetli orgazmı nihayet azalmaya başladığında, Anthony yatağın üstüne kızının yanına düştü, aleti onun ağzı açık deliğinden yitik gitti. Babasına duyduğu şehvetle hâlâ alevler içinde olan Jenna, hızla dizlerinin üstüne çöktü ve babasının yarağını içine çekti. Onun keskin nektarının ve babasının şaftını kaplayan cum karışımının tadını çıkardı. Anthony, dili penisinin duyarlı mantar başının üstünden her geçtiğinde, karşı konulmaz hislerin karışımıyla inledi.

Sonunda, taşakları da dahil, babasının yarağını her santimini temizlediğinden memnun olan Jenna, onun yanına emekleyerek sarıldı ve ona sarıldı. Anthony’nin kolları asla düşünmeden kızını sardı; onun kollarında ne kadar muhteşem hissettiğine şaşırmıştı. “Beni bu tatile getirdiğin için teşekkür ederim” dedi, kızının yanına uzanırken alnını öperek. Jenna kıkırdayarak “Hemen hemen bitmedi baba” dedi. “Ve bana kalırsa, asla bitmek zorunda değil.” Anthony, “Ne demek istiyorsun?” diye sordu, onun sözleriyle kafası karışmıştı. “Eve döndüğümüzde bile beni becermeye devam etmeni isterim. Mezun olduğumda da beni doğurmanı isterim. İçimde bir bebek isterim, senin bebeğin.” Anthony, kızının ne kadar derinden aşık bulunduğunu fark edince gözleri büyüdü; Aynı hızla, onunla bir gelecek düşüncesinin onu inanılmaz mutlu ettiğini fark etti. “Tatilde her şeyin olabileceği doğru” diye düşündü.