Başlat - Start

Ertesi Gün Erotik Sex Film Ful Hd İzle

0 views

Ertesi gün, akşamın ne getireceğine erotik film izle dair düşüncelerimi tamamen bekleyerek ve onun uyuyarak ve şimdi arkadaşıyla hafta sonunu düşünerek işten ayrıldım. Birinci bölümde bahsedilmiş olduğu şeklinde, dost Afrikalı-Amerikalı ve tam biir  erotik film izle Dört şeklinde eve geldim ve çoktan havuza girmişler ve onu margaritalara sıkı sıkıya bağlıyorlardı. Akşam yemeği için biftek ve karides isteyip istemediklerini sormuş oldum ve akşam yemeğine başlayacaktım. İkisi de hevesle kabul ettiler ve ben mutfağa gittim. Ortalama 530’da bir masaya güzel bir şişe şarap Ertesi Gün Erotik Sex Film Ful Hd İzle koydum ve üst kattan hem yazlık elbiseler giymişler hem de güneşte bigün parıldayan hindistancevizi şeklinde bakır kokusu koklayarak geldiler. Gülünç şundan dolayı gün içinde güneşte içki içerek geçirsem, akşam yemeği gelene kadar paketlenirdim, fakat bu insanoğlu tam tersi. 1 L’lik bir şarap açtım ve şimdiden oldukça iyi vurdular. Akşam yemeğini servis ettim ve masanın başına oturdum ve iki yanıma da oturdum. Kısa, örtülü bacaklarım her ikisine de oldukça sık sürtünüyordu ve bu mükemmel hissettiriyordu. Bu tür bir süre devam etti ve kesinlikle arkadaşından bilerek olup olmadığını merak ettim.

Mutfağı temizledim ve bulaşık makinesini https://fullhderotikfilmizle.com/ doldurdum ve arka bahçeye oturup müzik açtım soğuk bir bira içtim ve rahat, şişman ve mükemmel bir akşam yemeğinden memnun kaldım.

Hakkaten ihtiyacım olmamasına karşın, güneş batmış olduğundan alanı rahat ettirmek için veranda ısıtıcıları koydum. Her iki kız da yeni bardak şarap çıkardı ve yeni 1 L açıldı, ikisi de aslına bakarsan kendilerini oldukça iyi hissediyorlardı. Bir tek arkama yaslandım ve bir süre onları dinleyerek rahatladım, gözlerim bu iki muhteşem vücudu ve onlara yapmayı oldukça istediğim şeyi tamamen gözlemledi.

Üvey kız gitti ve şimdi plastik bir bardakta şarabıyla beraber salon seçimi bilardo sandalyelerinden birine uzandı ve birazcık başını salladı. Arkadaşı bir halde beni daha azca umursayabileceğim bir sohbete dahil ederek, bir psikiyatrist ofisindeymiş erotik film izle şeklinde dışarıdaki kanepeye uzandı, 24 yaşındaki birinin sıkıntılarından vb. bahsediyordu vb. İzin verilip verilmediğini sordu. Üvey Kız ile birkaç gece kal ve tereddüt etmeden kabul ettim.

Bu Nubian tanrıçasına ve bu muhteşem vücuda ve şarapla dolu sistemiyle hoş ve güzel bir sundress’e baktım ve bu beni heyecanlandırdı. Şezlongda tamamen kendinden geçmiş bir üvey kızım var, onun horlamasını duyabiliyordum, ikisinin içinde bu aşamada her birinin birer litre şarap olduğundan oldukça inanırım.

Nubian tanrıçası ve benim aramdaki konuşmanın tek taraflı hale gelmesi oldukça uzun sürmedi, şundan dolayı cevap vermeyi bıraktı, plastik şarap kadehi yavaşça yanında boşaldı ve dışarı çıktı.

Her insanın sivrisinekler tarafınca canlı canlı yenmesini istemedim, bu yüzden onları içeri sokmanın zamanının geldiğini düşündüm. Cephaneliğimdeki her şeyle onu uyandırmaya gittim ve hiçbir şey işe yaramadı. Ben de üvey kızın yanına gittim ve onu kaldırdım ve o bodrumdaki salon koltuklarının yatmış olduğu ve güzel kesitli yatmış olduğu yerdeki aile odasına gitti. Bölümün köşesine girmesine yardım ettim, ona bir yastık verdim ve kıçını ve külotunu kısa elbisesinden yukarı çıkarken gösteriyorken rahatlatıcı bir gösterinin önünde cenin tarzında kıvrıldı. Gene dışarı çıktı ve horladı.

Artık %100 mahremiyetle kapalı arka bahçemdeydim ve bu Nubian tanrıçası veranda kanepemde kıpırdamadan horluyor. Bu aşamada gidip onun bu güzel bacaklarını keşfetmemde yanlış bir şey bulunduğunu düşünmedim. Kendimi, her ihtimale karşı onu uyandırma kisvesi altında halletmeye hazırladım. Fakat yapmadı. Bir bacağını yere koydum, ötekini oldukça ince beyaz külotu ortaya çıkaran veranda kanepenin kenarına.

Göğüsleri mükemmeldi 34B ve bacakları o denli tonlu, sağlam ve pürüzsüzdü ki bu uyandırıcı ve şaşırtıcıydı. Parmaklarımı muhteşem sarkık dudaklarına sürtüyorum ve naturel olarak parmağımı hala ağzının haricinde emdi.

Önümde bu muhteşem siyah eti tatmak isterim ve başımı muhteşem beyaz külotunun üstüne koydum ve onları bir kenara iterek onu kedi emmeye başladım. Klitini emerken yavaşça parmağımı kaydırıyorum. Hâlâ horluyordu ve şimdi tamamen sırılsıklamdı. Kendimi onun üstünde tekrardan konumlandırdım ve bacakları artık omuzlarımın üzerindeydi ve kaya sert horozum onu ​​kedinin ucuna basıyordu. Bu siyah tanrıçayı becereceğime dair herhangi bir kanıt ya da emare full hd erotik film izle  istemiyordum. Tükürüğümle kendimi yağladım ve naturel olarak beni güzel, sıcak vücuduna çekmesine izin verdim. Ben onun sıkılığını ve bu siyah kızı becermenin egzotikliğini yavaşça zevk alarak süper onu becererek başladım. Benim için bir ilk. Atletinin altından çıkardığım sıkı göğüsleriyle oynarken adımlarımı hızlandırdım. Meme uçlarını çimdikledikçe, onu daha sert becerdim, bu muhteşem fırsatın her leziz anının tadını çıkarın. Oldukça yaklaşmaya başladım ve yapılacak en iyi şeyin dışarı çıkmak bulunduğunu biliyordum ve gidip çalıların arasına boşaldım. Gecenin bu noktasında, bu siyah karıyı becermek suretiyle olmamın hiçbir yolu yoktu, fakat onu içeri sokmam gerekiyordu. Onu düzelttim, olduğu şeklinde koltuğa geri koydum ve üvey kızı denetim etmeye gittim. Onu bıraktığım pozisyondaydı ve bu koma fırsatının birkaç saat süreceğini biliyordum. Gecenin bu noktasında, bu siyah karıyı becermek suretiyle olmamın hiçbir yolu yoktu, fakat onu içeri sokmam gerekiyordu. Onu düzelttim, olduğu şeklinde koltuğa geri koydum ve üvey kızı denetim etmeye gittim. Onu bıraktığım pozisyondaydı ve bu koma fırsatının birkaç saat süreceğini biliyordum. Gecenin bu noktasında, bu siyah karıyı becermek suretiyle olmamın hiçbir yolu yoktu, fakat onu içeri sokmam gerekiyordu. Onu düzelttim, olduğu şeklinde koltuğa geri koydum ve üvey kızı denetim etmeye gittim. Onu bıraktığım pozisyondaydı ve bu koma fırsatının birkaç saat süreceğini biliyordum.

Nubian’ı kaldırdım ve onu bölümün karşı ucundaki kanepede eve soktum. Veranda kapısını kapatıp kilitleyin ve bu iki muhteşem tanrıçayı, hiçbir kesinti ve problem olmadan çağıran sikişimde haiz olduğumu biliyordum.

Bir gece ilkin ona ne yaptığımın vizyonlarıyla yine üvey kıza gittim ve uykuda kalma direncinin yüksek bulunduğunu biliyordum, bu yüzden onu parmakla siktim ve nemini sikimi örtmek için kullandım. Ben bu muhteşem sıkı pürüzsüz tabaklanmış bacaklar, külot kaplı eşek ve kedi bakarken, ben, kesit yüzü aşağı kenarının üstünde onu bükün. Külotunu aşağı ve yukarı çektim ve sularından muhteşem şekilde yağlanmış horozumu göt deliğinin ucuna hafifçe bastırarak kullanıyorum. Kendimi tamamen kıçına kaydırırken vücudunun naturel sürüşü yapmasına izin verdim. O süper sıkıydı fakat kısıtlı değildi ve onun içinde iyi bir orta hızda vuruş yapabildim, arkadaşı karşı tarafta bayılırken, bu genç tanrıçayı kıçımda kıçından sert bir halde becererek tamamen dik zonklayarak.

Vücudum daha çok dayanamayacak hale gelene kadar ortalama 10 dakika bu güzel kıçı dövüyordum ve geleceğimi biliyordum, bu yüzden dışarı çıkıp banyo lavabosundaki her şeyi ovalamanın zamanı gelmişti. Geri döndüm ve külotunu yine üstünde uyudum, fakat onu yine becermeye karar verirsem beni evi kurtarmak ya da yine yapmaktan kurtarmak için kanepenin kenarında eğildi.

Onu istediğim her şekilde ihlal etmeye hazır olmadan ilkin ortalama 30 dakika bira içip Nubian’ın bacaklarını okşadım. Onu bir üvey kız şeklinde konumlandırdım, kesit kol elbisenin üstüne eğildim, külotu çıkardı ve sıkı siyah göt deliği bana bakıyor. Onu meyve suları ile yağladım ve ben de aynı şeyi yaptım. Beyaz sert horozumu siyah göt deliğine soktum ve arabayı sürmesine izin verdim. Kıçına tamamen yok edilmeden ve kolayca içeri girip çıkabileceğim noktada yavaşça girmem ortalama beş dakika sürdü. Kıçını becermekten tamamen zevk alıyordum, muhteşem bacaklarına bakıyor, saçlarını çekiyor, göğüslerini hissediyor ve bu aşamada şiddetle onu beceriyordum.

Gene gelmeye hazır olduğumda, lavaboda ovuşturdu çıkardım geri döndü ve tekrardan giyindi, şimdi her iki kızı da kanepeye birazcık daha mütevazı bir pozisyonda yerleştirdi, böylece kendi başlarına uyandıklarında problem yaşamadılar.

İçmeleri ve arkasından komaya girmeleri tertipli bir rutin şeklinde görünmüş olduğu için, içme rejimlerine birkaç Ambien eklersem ve birkaç yakın arkadaşımı bunların tadını çıkarmaya çağrı edersem, ertesi gece bu ikisi hakkında muhteşem düşüncelerim vardı. Olduğum ful hd erotik filimler şeklinde iki model, herhangi bir uyanma riski olmadan geceyi uzatabilirdim ve en iyi iki arkadaşımın bu iki kıçını da becermesini seyretme fikri beni daha da heyecanlandırdı. Üçüncü bölüm için bizi izlemeye devam edin.