Başlat - Start

Üvey Anneyle Yaşayan Genç Adamın Erotik Filmleri

0 views

Yarı mutlu yarı mutsuz erotik film izle İçimdeki mantıklı ses mutlu. Nadine ve benim yaptığımız yanlış. Üvey baba-üvey kız ilişkisi bu şekilde olmamalı. Bunun yakında bitmesi güzel. Fakat bir taraftan da kendime engel olamıyorum. Nadine’i isterim. Üvey Anneyle Yaşayan Genç Adamın Erotik Filmleri İnanılmaz derecede alev ateş. Tamamen benim ligimin haricinde, oldukça genç. Nedense Nadine için üzülüyorum. O niçin bunu yapıyor? Onun şeklinde bir genç için alışılmadık bir davranış. Yaşıtlarıyla beraber olmalı. Onun içinde neler oluyor? Ona sormaya cesaret edemedim. Fakat bana iyi mi baktığını, gözlerindeki şehveti, beni baştan çıkarmayı iyi mi sevdiğini, etkileşimlerimiz tarafınca cinsel olarak iyi mi bu kadar tahrik edildiğini gördüğümde içimde bir anahtar dönüyor. Ona karşı koyamam. Hormonlarım kontrolden çıkıyor. Kendime sakinliğim tereyağı şeklinde eriyor. Üstelik Katia ve ben uzun süredir cinsellik yapmıyoruz. Bu destek olmuyor. {Hiç de} bile.

Nadine ve benim evde yalnız olduğumuz başka bir Perşembe gecesi. O zamandan beri cinsel bir şey olmadı. Katia’nın çevresinde düzgüsel davranıyoruz – sanki hiçbir şey olmamış şeklinde. Birkaç gün ilkin kanepedeki cinsel karşılaşmamızı zihnimde tekrardan yaşıyorum. Yeniden https://fullhderotikfilmizle.com/ ve yine. Saf mutluluktu. Hayatımdaki en güzel anlardan biri. Her zamanki şeklinde kanepede oturmuş tv izliyorum. Paçalı donumu giyiyorum, kasıkları yarık. Ben beklenti içindeyim. Nadine bu gece kanepemde bana katılmaya gelecek mi? Sanki aklımı okuyabiliyormuş şeklinde merdivenlerden inen adımlarını duyuyorum. Her zamanki şeklinde geceliğini giyiyor. “Merhaba canım” diyorum. “Merhaba Frank. Size katılabilir miyim?” “Normal olarak.” Battaniyeyi kaldırıp onu kanepede bana katılmaya çağrı ediyorum. Yanımda oturuyor. Gözlerine bakıyorum. Oldukca karanlık ve çekici! “Bunun yakında biteceği için üzgünüm. Katia ve benim aramdakilerin yürümediği için hakikaten üzgünüm. Bunun olmasını istemedim” İç çekiyorum. “Evet bu çok kötü. Seni özleyeceğim.” “Ben de seni özleyeceğim sevgilim.” sarılıyoruz. Başı göğsüme karşı. saçını okşuyorum. Minik kafasını duymak. “Yanlış bulunduğunu biliyorum fakat yaptığın her şey için hakikaten minnettarım. Beni baştan çıkarmak için ne Üvey Anneyle Yaşayan Genç Adamın Erotik Filmleri kadar oldukça düşünüp çaba sarf ettin. Beni hakikaten mutlu ettin Nadine. Yalnız bunu bilmeni isterim. Uzun süreden beri bu kadar mükemmel hissetmemiştim.” “Hakikaten?” Nadine sorar. “Kesinlikle sevgilim.” başını öpüyorum. “En oldukça neyi sevdin?” Nadine sorar. “Yalnız her şey. Iyi mi da kanepede uyuyor numarası yapıyordun. Bacaklarını, külotunu, kıçını görebilmem için geceliği iyi mi “yanlışlıkla” yukarı çektiğini. Oldukca sıcaktı! ” “Öylemiydi?” Nadine bana bakıyor, gözlerindeki hüzün kayboluyor. “Evet, oldukça tahrik oldum, tahmin edemezsin.”

Nadine ansızın pozisyonunu değiştiriyor, kanepeye uzanıyor, yan tarafı cenin pozisyonunda. Tıpkı ilk günlerde yapmış olduğu şeklinde. Geceliğini yukarı çekiyor, sahneyi tekrardan yaratıyor. Bugün beyaz külot giyiyor! Yüksek kesimli külotuna, açıkta kalan popo yanaklarına, beyaz kumaşla kaplı amına bakıyorum. “Beni bu şekilde gördüğünde ne yapmak isterdin Frank?” Bunu yaptığına inanamıyorum. Onun oyunu yine başladı! “Külotunu çıkarmayı oldukça arzu ederdim. Amcığını ve kıçını görmek için.” “Ah evet?” Duruyor, bana bakıyor. “Öyleyse niçin yapmıyorsun?” Kalbim yarışmaya başlıyor. Vücudumun her yerinde adrenalin hissediyorum. Sırt üstü yatmaya alışıyor, bacaklarını kucağıma koyuyor. Bir çıplak ayak sikimde. hafifçe inliyorum. Külotunu tutuyorum ve yavaşça aşağı çekiyorum. Külotunu indirmemi kolaylaştırmak için sırtını birazcık kamburlaştırıyor. Bununla beraber ayağının sikim üstündeki baskısını arttırıyor. Oldukca zevk! Onun görkemli traş am deliğini açığa çıkarıyorum. Külotunu tamamen çıkarmak. “Oldukca güzelsin. Oldukca açım” diye hafifçe fısıldıyorum. “Ah evet?” yanıt veriyor. Sesinde kösnü. “Sonrasında ne yapmak isterdin?” “Uyluk içlerine, amına, klitorisine dokunmayı oldukça arzu ederdim. Onunla oyna. Islandığınızı görün ve daha sert nefes aldığınızı Erotik Filmleri duyun.” Nadine arzuyla nefesini veriyor. “Öyleyse niçin yapmıyorsun?” İki elimi de alıp bacaklarından yukarı, iç uyluklarına doğru çalıştırıyorum. Onun kedi çevresinde. Nadine daha zor nefes alıyor. Zevk alıyor! Parmaklarımı amının çevresinde, iç uyluklarına geri dönüyorum. Onunla alay etmeyi bırakıp onu memnun etmeye adım atmak isterim. Ben asla bu kadar nazikçe onun klitorisine dokunuyorum. “Mmmh” diye inliyor. Klitoris üstündeki baskıyı birazcık arttırıyorum, parmağımı nazikçe klitorisinde yukarı ve aşağı hareket ettiriyorum. Yarığına kadar. Dış dudaklarını nazikçe ayırdı. İşte burada! Onun ıslaklığını hissediyorum. Parmağımı nazikçe amına sokuyorum, sonrasında klitorisine geri dönüyorum, ıslaklığını her tarafına sürüyorum, klitorisi ile oynuyorum. Devamlı tekrarlıyorum, devam et. Nadine inliyor.

“Amcığınla oynamak ve inlemeni duymak oldukça sıcak!” “Ve sonrasında bana ayak işi yapabilmen için sikimi çıkarmak arzu ederdim.” dediğimi duyuyorum. Nadine bir an için gözlerini kapatıyor ve sanki sözlerimden etkilenmiş şeklinde keskin bir halde nefes veriyor. “Evet? Öyleyse niçin şimdi yapmıyorsun?” Ayağını aletimden çekiyorum, sert aletimi taytımın yarığından çıkarıyorum. Çıplak ayaklarının kemerlerini şaftımın soluna ve sağına koyup birbirine bastırıyorum. Oldukca zevk! Ayakları oldukça güzel! Fransız seçimi ojeler! Ellerimle ayaklarını hareket ettiriyorum. Sikim aşağı yukarı. “Aaahhh” bayılıyorum! Precum ucumdan damlıyor. Arzuya yenildim. “Kendinle oyna Nadine! Sen bana ayak işi yaparken seni seyretmek isterim.” Nadine derhal uyuyor. iki parmağını amına sokmak ve öteki eliyle klitorisini ovuşturmak. Ne görünüm! “Geceliğini omuzlarından çıkar. Görkemli göğüslerini görmek isterim!” Nadine gene derhal uyuyor ve ben onun şımarık genç göğüslerini muhteşem bir halde görüyorum. Klitiyle oynamaya devam ediyor, inliyor, bir eliyle meme ucunu sıkıyor.

Nadine benimkiler derin nefes alırken gözlerini kilitliyor. Dolgun dudakları hafifçe aralanmıştır. Benim hakkımda başka ne fantezilerin vardı, Frank? diye fısıldıyor. Düz düşünemiyorum. Oldukca fazla! Her şeyin yakında biteceğini biliyorum, o yüzden aklıma gelen en iyi şeyi söylüyorum: “Senin güzel tüysüz kıçını yalamayı oldukça arzu ederdim. Sikimi içine sokmak için.” Nadine yine şehvetle nefes verir ve pozisyonunu derhal kalp şeklindeki poposunu, minik kum saati figürünü, am deliğini ve göt deliğini sunan köpek stiline kaydırır. Poposunu bu açıdan pek oldukça kez gördüm ve şimdi ilk kez hakikaten dokunabiliyorum! Bu görkemli manzarayı seyrederken şehvetten sarhoş oldum. Açık teni oldukça sıcak! Cildi oldukça pürüzsüz! Parmaklarım ıslaklığını hissederek amıyla oynuyor. Yavaşça popo yanaklarını ayırıyorum. Onun pislik asla bu kadar hafifçe ağzı açık. İçi pembe. Ne görüş Fakat! O oldukça genç ve muhteşem! Dilimin ucunda tükürük topluyorum ve dilimi direkt onun göt deliğine bastırıyorum. “Mmmh” Nadine inliyor. Klitorisi ve amıyla oynuyor. Dilimi kıçının çevresinde gezdiriyorum ve onu ıslatıyorum. Dilimi birazcık içeri it. Popo yanaklarını ellerimle ritmik olarak birleştirip ayırıyorum. Popo deliğini ve am deliğini hafifçe açıp kapatıyor. Tükürüğümün bir kısmı anüsünün ve amının içinde akıyor. Ona girmem için hazırlanıyor. Dilimi kıçının çevresinde gezdiriyorum ve onu ıslatıyorum. Dilimi birazcık içeri it. Popo yanaklarını ellerimle ritmik olarak birleştirip ayırıyorum. Popo deliğini ve am deliğini hafifçe açıp kapatıyor. Tükürüğümün bir kısmı anüsünün ve amının içinde akıyor. Ona girmem için hazırlanıyor. Dilimi kıçının çevresinde gezdiriyorum ve onu ıslatıyorum. Dilimi birazcık içeri it. Popo yanaklarını ellerimle ritmik olarak birleştirip ayırıyorum. Popo deliğini ve am deliğini hafifçe açıp kapatıyor. Tükürüğümün bir kısmı anüsünün ve amının içinde akıyor. Ona girmem için hazırlanıyor.

Sikim precum ile damlıyor, zonkluyor. Bir arzunun vücudumu sardığını hissediyorum. Ansızın kendimi sert sikimi alırken ve bahşişimi onun kedisine, köpek stiline doğru iterken görüyorum. Yalnız birazcık giriyor. Ilkin am deliğini becermeye dayanamıyorum. “Ahh!!” Nadine şaşırmış şeklinde kısa bir süre için irkildi ve ben sertliğimi onun kedisine doğru itiyorum. Oldukca, oldukça yavaş. Ben onu kedi parça olarak her birazcık zevk. Onun minik poposu aletimi oldukça büyük gösteriyor. Ben tamamen içeri girdim. Onu doldurma hissinin tadını çıkarıyorum. “Bebeğim! Oldukca güzelsin! Bunu seviyorum!” Sikimi yavaşça geri çekiyorum. Yeniden içeri itin. “Bu oldukça iyi hissettiriyor Frank! Aaahhh!” İtmeye, itmeye, itmeye başlıyorum. Daha kuvvetli. Daha süratli. Nadine başını bana çeviriyor. Düz siyah saçları sallanıyor. Güzel yüzünü görebiliyorum, şehvetle kaşlarını çatıyor,

Ben esasen cumming oldukça yakınım! Pozisyonu değiştirmem gerekiyor. “Yanına yat bebeğim.” Nadine kanepede yatıyor, minik kaşık. Ben büyük kaşıkım. Onu kucaklıyorum, büyük göğüslerini tutuyorum. Minyon vücudunu benimkinin üstünde duymak. Poposu sikime karşı yanakları. Sert aletime tükürük sürüyorum, ıslak göt deliğine dayadım ve itmeye başladım. Yavaşça fakat sıkıca. Anüsünü gevşettiğini hissediyorum. Hafifçe açılıyor. Birazcık girmeme izin veriyor, bir tek ipucu. Birazcık daha içeride. Kıçının içini aletime sarılı hissedene kadar yavaş yavaş içeri giriyorum. Oldukca sıkı! Sikim zonkluyor. Bunu yaptığıma inanamıyorum. Bu bir rüya Erotik Filimleri erçek oldu! Yavaşça, yavaşça hareket etmeye başlıyorum. İçeri itin, dışarı çekin. Oldukca şey hissediyorum! Oldukca sıkı! Kıçını becermeyi seviyorum! Oldukca samimi. “Aaaah!! Evet Frank!” inliyor. “Ne fantezilerin var Nadine, bundan sonrasında ne yapmamı istersin?” “Akımıma iki parmağını sok. İçeriden am deliğimin arkasına doğru itin. Yarağını kıçımın içinde, am deliğimin içine bastırdığını hissedebiliyor musun?” Kalp atışına uyuyorum. “Evet bebeğim, hissedebiliyorum. Bu oldukça sıcak!” “Ağrıyan amcığımı doldurmanı isterim. Tüm deliklerimi doldur! Elinizin tüm parmaklarının uçlarını bir araya getirin ve yavaşça onları kedimin içine itin. Beni içten nazikçe germeni isterim. Oldukca zevk duyacağım!” Bana söyleneni yapıyorum ve parmaklarımın uçlarını amına sokuyorum. “Evet Frank! Birazcık daha içeri itin! Mmh! Evet, şimdi elini birazcık salla! Evet!!! Oldukca iyi! Yeeeesssss!!!” Nadine çılgına dönüyor, zevkle feryat atıyor. Kıçını itmeye devam ediyorum, elimi onun kedisinin içinde hissediyorum, onu nazikçe esnetiyorum.

“Başka ne – benimle ne yapmayı hayal ettin?” diye sordu Nadine, ben onu döverken sesi derin nefeslerle kesildi. “Arkana uzan ve kıçımla oyna, ona doğru it, yavaşça parmağını sok bebeğim” rica ediyorum. Bir an sonrasında onun göt deliğimle oynadığını hissediyorum. Oldukca şey hissediyorum! Şimdi içimde bir parmağı var, sallıyor. “Aaaa! Bu inanılmaz!” Feryat atıyorum. Nadine benim çığlığımla harekete geçti. “Tüm deliklerimi doldur Frank!” Nadine başını benimkine doğru çeviriyor. Onu tutkuyla öpüyorum. Boştaki elimle klitorisini okşuyorum. Bu şimdiye kadar yaşadığım en samimi kucaklaşma. Oldukca yakın, oldukça iç içe. Birbirimize daha yakın olamazdık. Kelimenin tam anlamıyla. Birbirimizin içindeyiz. Öpüşüyoruz, kıçını sikiyorum, parmağı kıçımda, elim onun amının içinde ve boştaki elimle klitorisini ovuşturuyorum. Budur! Cinsel Nirvana! Birkaç mutlu dakika için devam ediyoruz. Hala beni öperken şiddetli bir halde inliyor. Kıçını, amcık büzüşmesini, giderek daha da sıkılaştığını ve nihayet – ritmik olarak büzüldüğünü hissedebiliyorum! O cumming! “Ah Fraaaaaaank!! Evet! Aaaahhh! Mmmm!!!” Orgazmımı daha çok tutamam. Sikim kasılıyor ve anüsümün parmağına karşı kasıldığını hissediyorum. Sikim patlayana kadar daha sert, daha sert, daha derine ve daha derine itiyorum! “Evet Nadine! Bebeğim!!! Ahhhh!!!” Yükümü kıçına üfliyorum, sert pompalıyor, seğiriyor. Bu oldukça güzel! Ecstasy! Neredeyse luktan ağlayacağım. Daha mutlu olamazdım. İkimiz de orgazmı bitirdik. Parmaklarımızı yavaşça vücudumuzdan kaydırıyoruz. Sikimi onun kıçından çekiyorum.

Hala azgın olduğuma inanamıyorum. Nadine beni doyumsuz yapıyor. “Bir düşlem daha Nadine?” “Evet Frank!” “Üstüme otur. kıçından benim cum dışarı itin, benim sikim üstüne, göbeğimin üstüne ve tüm vücudun üzerimde yukarı ve aşağı kayarken onu ovalayın. Hadi ortalığı karıştıralım!” Sırt üstü uzanıyorum, tüm kıyafetlerimi çıkarıyorum. Nadine de geceliğini çıkarıyor. O tamamen çıplak. Sikimin üzerine çömelmiş, yüzü bana dönük. Bacaklarını açarak geriye yaslanıyor. Amcığını, göt deliğini görebiliyorum. Benim meni dışarı itmeye çalışıyor. Göt deliğinin kasıldığını, rahatladığını görebiliyorum. İlk ilkin hiçbir şey olmuyor fakat birkaç kasılmasından sonrasında erotik sex filimleri cum kıçımdan sikime akıyor. karnımda. “Seni bu Nadine şeklinde görmek oldukça sıcak! Hayal edemezsin! Fantazimi gerçeğe dönüştürdüğün için teşekkür ederim bebeğim!” “Niçin bilmiyorum fakat bu Frank beni oldukça tahrik ediyor! ” Nadine bir taraftan kendini destekliyor, öteki elini özgür bırakıyor. klitoris ovmak için. Benim cum hala onun göt deliğinden damlarken o sert sürtünüyor. “Beni deli ediyorsun Nadine!” Yardım edemem fakat şimdi yarı dik olan aletime uzanıp onu okşamaya başladım. Nadine’in üzerimde mastürbasyon yapması inanılmaz!

Sikim yine sertleşirken Nadine poposunu bunun üstüne indiriyor. Onun pisliği, önceki penetrasyonumdan birazcık ağzı açık, hala birazcık cum ile damlıyor. Sikim bu sefer kolayca kıçına giriyor. Klitorisi ile oynamaya devam ediyor, sikimi karıştırıyor. Uzun sürmüyor ve Nadine bağırıyor “Aman tanrım, gene boşalıyorum! Sikiniz kıçımın içindeyken oldukça fazla hissediyorum!” Kedisinden birkaç berrak sıvı fışkırdı, karnımın her tarafına ve yüzüme, dudaklarıma birkaç damla damladı. yalıyorum. Sikimde orgazm olurken onun tadına bakıyorum. “Mmh. Ne kadar güzel Nadine! Hadi ortalığı karıştıralım!” Bitirdikten sonrasında Nadine pozisyon değiştiriyor. Sikim kıçından kayıyor. O benim şaft üstünde onu kedi ile oturuyor şimdi ileri geri hareket benim cum ve onun sıvıları tüm göbeğime bulaşıyor. Şimdi üstümde yatıyor. Göğüsleri göğsümde. Yukarı aşağı hareket ederek, suyumuzu tüm bedenimize bulaştırarak. Tutkuyla öpüşüyoruz. “Bu fantezinin gerçekleşmesi beni oldukça heyecanlandırıyor! Amcığını benim aletime karşı itin bebeğim! Yeniden boşalmak üzereyim!” Nadine, am deliğini şaftıma sürterek bana bir kedi işi veriyor. Fakat uzun sürmüyor, o vakit sikimi amının içine sokuyor ve cum sırılsıklam vücudunu benimkine karşı yukarı ve aşağı kaydırırken bana binmeye başlıyor. Onun şımarık erotik sex izle göğüsleri! Onları her tarafımda hissedebiliyorum. Küçük, genç vücudu! Yukarı ve aşağı! İç ve dış! İç ve dış! Geri durmak yok! Sikimi elimden geldiğince derine itiyorum ve sürprizim için yine cumming, onun kedisinin içine cum pompalıyorum. “Aaaahh!” İtme, seğirme ve pompalamaya devam ediyorum! Ne inanılmaz bir duygu! Oldukca yoğun! İlkinden bile daha iyi! Oldukca zevk!!! Bitiriyorum ve vücudumu rahatlatıyorum. Çarpıcı genç vücudunu da rahatlatıyor. Kırılgan bir öpücük ve sevgiyle sarılıyoruz.